A A A

Lista judecătorilor

Sediul central Anenii Noi

Data numirii în funcție

Notă

1.

 MÎRA Ghenadie (președinte - 08.09.2017)

23.09.2011

 

2.

 CHIPERI  Maria

16.03.2005

 

3.

 FIODOROV Olga

nr.1342-VIII din 04.12.2019

4.

 GHEDROVICI Nicolae

15.03.2017

 

5.

 MOCANU Andrei (vicepreședinte - 04.01.2019)

05.08.2015

 

6.

 CAȘCAVAL Andrei

nr.1343-VIII din 04.12.2019

 

7.

 PANFILII Veaceslav

08.07.2003

suspendat (28.04.2015)

Sediul Bender

Data numirii în funcție

Notă

1.

 BOGDAN Alexandru

19.09.2018

 

2.

 PLEŞCA Aurelia

16.10.2009